E-Ticaret Sitelerinde Hızlı ve Kolay Ödeme Vakıf Katılım’da!

E-ticaret işlemlerinde kredi/banka kartı bilgilerini paylaşmak istemeyen, kredi/banka kartı sahibi olmayan ya da limit sorunu nedeniyle ödeme işlemlerini kredi/banka kartı kullanarak yapamayan müşterilerimiz Vakıf Katılım Hızlı ve Kolay Ödeme ile havale işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Ödeme seçeneklerinde 3 farklı havale alternatifi sunulmaktadır.

1. QR Kod ile Ödeme

Bilgisayarınız üzerinden yapabileceğiniz e-ticaret alışverişlerinizde kart bilgilerinize gerek olmadan, havale seçeneklerinden Vakıf Katılım Hızlı ve Kolay Ödeme’yi seçerek, oluşan QR kodu; Mobil Şubenizden okutarak, ödeme işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

2. İnternet Şube ile Ödeme

QR kod okutmak yerine, doğrudan İnternet Şubenize bağlanıp; ödemeyi yine hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

3. Mobil Şube ile Ödeme

E-ticaret işlemlerinizi telefon üzerinden gerçekleştirdiğiniz durumlarda, ödeme anında doğrudan Mobil Şubemize yönlendirilerek, yine hızlı ve kolay bir şekilde havale işlemini tamamlayabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar:

  • QR kod ile ödeme hizmeti sadece ComPay ile anlaşmalı e-ticaret sitelerinde geçerlidir.
  • Ödeme işlemi yalnızca TL cari hesaptan sağlanmaktadır.
  • Anlaşmalı e-ticaret sitesinde gerçekleştirilen ödeme işlemi sonrasında QR kod ekranından sipariş ekranına dönmesi beklenmelidir.

Anlaşmalı E-Ticaret Siteleri:

  • N11.com