Kurumumuzca, normalleşme sürecine geçiş ve sosyal hayatın canlanması için vatandaşlarımızın finansman ihtiyaçlarını uygun şartlarda sağlayabilmesi amacıyla Vakıf Katılım'dan yeni finansman paketileri hayata geçiriliyor.

Avantajlı Konut finansmanı paketinde 0 ve 2. el konutlar için 120 ay vadeye kadar 0.87 kar oranı sunulmaktadır.

Tüm konutlar için, azami 500 Bin TL’ye kadar (500 Bin TL dahil ) azami 120 ay vade ile konut finansmanı imkanı sunulacaktır. İstanbul, Ankara ve İzmir’de azami finansman tutarı sınırı 500 Bin TL’dir (500 Bin TL dahil).Diğer iller için azami finansman tutarı 300 Bin TL'dir (300 Bin TL dahil) 

Söz konusu finansmandan her bir müşterimiz yalnızca bir kez faydalanabilecektir.

Detaylı bilgi için şubelerimize başvurabilirsiniz.

Banka gerekli görülmesi halinde finansman koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Maliyet Tablosu

Konut Türü Finansman Tutarı Vade Kâr Oranı Tahsis Ücreti Diğer Masraflar** Yıllık Maliyet Oranı
Sıfır Konut/2.El Konut 100.000 TL 120 Ay %0,87 500 TL 1.350 TL %11,4519

**Diğer Masraflar; 1.100 TL Ekspertiz Ücreti, 250 TL İpotek Tesis ücreti.

Firma Katkı Paylı Tüketici Finansmanı

 Bireysel müşterilerimizin sosyal ihtiyaçlarının finansmanının uygun şartlarda sağlanmasının yanı sıra yerli üretim yapan mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev boya-seramik-kapı ve pencere sistemleri, ev tekstil, çeyiz ve bisiklet sektörlerini desteklemek amacıyla;

Yerli üretim yapan firmalar ile anlaşmalar yapılacak ve asgari 3.000 TL, azami 30.000 TL finansman tutarı ile 6 ay ödemesiz azami 60 ay vade, aylık %0,55 finansman oranı ile finansman imkanı sunulacaktır.

Faturalı Tüketici Finansmanı

Bireysel müşterilerimizin, anlaşmalı firmalar dışındaki yerli üretim yapan firmalardan satın alacağı mobilya, kahverengi küçük ev aletleri, ev boya-seramik-kapı ve pencere sistemleri ev tekstil, çeyiz ve bisiklet ihtiyaçlarının uygun şartlarda sağlanması amacıyla; asgari 3.000 TL, azami 30.000 TL finansman tutarı fatura karşılığı 6 ay ödemesiz azami 60 ay vade ile aylık %0,82 finansman oranı ile finansman imkânı sunulacaktır.*

*10.000 TL tutarlı, 60 ay vade, aylık %0,82 finansman oranı, %0,50 tahsis ücreti ile kullandırılan faturalı tüketici finansmanının yıllık maliyet oranı % 12,7266'dir.

Sosyal Hayatı Destek Finansman Paketi kapsamında kullandırılan tüm finansmanlar satıcı adına bankalarımızda açılacak hesaba ödenecektir.

Cep Telefonu, Bilgisayar ve Tablet alımları krediye konu edilemeyecektir.

Detaylı bilgi için şubelerimize başvurabilirsiniz.

Banka gerekli görülmesi halinde finansman koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Tatil yapmak isteyen ve ilgili banka aracılığı ile maaş alan emekli ve çalışan müşterilerin tatil ve seyahat giderlerinin finansman ihtiyacının uygun şartlarda sağlanmasının yanı sıra, turizm sektörünü desteklemek amacıyla;

Bankamızla anlaşma yapacak seyahat acentelerine tatil paketi satın almak için başvuran müşterilerimize 10.000 TL’ye kadar 6 ay ödemesiz 36 ay vade ile uygun şartlarda finansman imkanı sunulacaktır. Söz konusu finansmanın 1. ve 2. taksitleri ilgili firma ve banka tarafından ödenecek; müşterilerimizin taksit ödemesi 9 ay sonra başlayacaktır.

Anlaşma yapılan firmalar Bankamızın web sitesinde yayımlanacaktır.

Detaylı bilgi için şubelerimize başvurabilirsiniz.

Banka gerekli görülmesi halinde finansman koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.