Finansal Sağlığınız İçin Findeks’ li Olup, Göremediklerinizi Findeks’ le Görün…

Ticari faaliyetlerinizi gerçekleştirirken risklerinizi daha etkin yönetip güven içinde olabileceğiniz Findeks paketleri ile ticari ilişki ağınızda yer alan kişilerin* bankalar ve diğer finansal kurumlardaki finansal hayatını kolayca öğrenebilirsiniz.

Findeks üyeliğinizi şubelerimizden gerçekleştirebilirken, yine şubelerimiz, İnternet Şube veya Mobil Şube üzerinden hesabınızdan tahsilat veya Vakıf Katılım kredi kartı ile paket satın alabilirsiniz.

Risk Raporu Nedir?

Findeks Risk Raporu, banka ve finans kuruluşlarından kullanılan aktif krediler ile son 5 yıl içerisinde kapanmış olan kredilere ait detayları ve bunların geçmiş ödenme düzenlerini gösteren rapordur.

Çek Raporu Nedir?

Çek Raporu Findeks’e üyeliği bulunan keşideci, cirantalar ve diğer üçüncü kişilerin sorunsuz ya da gecikmeli ödenmiş, karşılıksız çıkmış çeklerine ilişkin adet, tutar gibi detaylı bilgileri gösteren rapordur.

Çek Raporu’ nda; aşağıdaki bilgileri görüntüleyebilirsiniz:

-İbrazında ödenen çek adet ve tutarları

-Arkası yazılmış ve halen ödenmemiş çeklerin adet ve tutarları

-Arkası yazılmış ve sonradan ödenmiş çeklerin adet ve tutarları

-Yıllara göre ortalama çek tutarları

-İleri vadeli çek adet ve tutarları

-Çek hesabının bulunduğu bankalar

-Arkası yazılan çeklerin listesi

Ticari nitelikli müşterilerimizin kullanabileceği “Diğer Kişi Sorgu Paketleri” olarak adlandırılan Findeks ürünü için diğer detaylar aşağıdaki gibidir.

*Raporu talep edilen kişinin gelen SMS’ e ONAY boşluk DOĞUM YILINI yazıp cevap vermesi gerekmektedir.