VKart Business, şirketinize ait mal ve hizmet alımları gibi tüm ticari satın alma işlemlerinde kullanmak üzere oluşturulmuş temassız özellikli bir ticari kredi kartıdır. 

VKart Business ile ister tek çekim alışveriş yapabilir, ister harcamalarınızı önceden belirlediğiniz koşullarda düzenleyebilirsiniz. Ayrıca Vakıf Katılım tarafından düzenlenecek kampanyalara da katılabilirsiniz.

VKart Business sahibi müşterilerimizden kart ücreti veya aidatı alınmamaktadır.

VKart Business ile konaklama, temsil ve seyahat gibi sabit şirket harcamalarınızda nakit taşıma ihtiyacınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

Şifre alma ve değiştirme işlemlerinizi İnternet Şube ve Mobil Şube üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

VKart Business kredi kartınızı, Mastercard logosu taşıyan tüm noktalarda ödeme aracı olarak kullanabilirsiniz.

Çalışanlarınıza dilediğiniz kadar kart talep edebilir, her kart için farklı limitler belirleyebilir ve harcamaları tek noktadan yönetebilirsiniz.

Tüm ödeme işlemlerinizi Vakıf Katılım Mobil Şube ve İnternet Şube üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Kartınızın taksit ayarlarını Vakıf Katılım Mobil Şube ve İnternet Şube üzerinden düzenleyebilirsiniz.

Kartınızdan otomatik ödeme talimatı vererek, faturalarınızı her ay düzenli olarak zahmetsizce ödeyebilirsiniz.

Hem yurt içi hem de yurt dışı e-ticaret işlemlerinde kullanılabilirsiniz.

Kullandığınız VKart Business kredi kartınıza ait Sanal Kart’ınızı İnternet Şube veya Mobil Şube’den hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz.

VKart Business kredi kartınızı İnternet Şube veya Mobil Şube’den dilediğiniz zaman kolayca kullanıma kapatabilir; Müşteri İletişim Merkezimiz üzerinden tekrar kullanıma açabilirsiniz.

Kart hareketleri ve ekstre bilgileri, hem kurumsal kullanıcı hem de kart kullanıcıları tarafından dijital kanallarımız üzerinden görüntülenebilir.