Vakıf kültürü ile faizsiz finans ilkelerini bir araya getiren Vakıf Katılım, çalışmalarını tüm topluma faydalı olma ilkesi çerçevesinde yürütmeye devam ediyor. Bu kapsamda “İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır” düsturuyla bütün insanlığın hizmetinde olma gayesiyle çalışan bir iyilik hareketi olan Türkiye Diyanet Vakfı kira ödemelerine aracılık ediyoruz.

Türkiye Diyanet Vakfı kira ödemelerinizi Şubelerimiz, İnternet Şubemiz ve Mobil Şubemizden yapabilir, hesabınızdan düzenli ödeme talimatı verebilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Vakıf Katılım İnternet Şube ve Mobil Şube aracılığı ile Havale / EFT ve birçok bankacılık işlemini ücretsiz olarak yapabilir, hesap hareketlerinizi kontrol edebilir ve anlaşmalı kurumların fatura ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıf Katılım VKart debit/kredi kartınız ile işlem yapabilmek için 0850 202 1 202 veya 444 44 77 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak sesli yanıt sistemi ile kolayca şifre alabilir, tüm kamu bankalarına ait ortak ATM’lerden ücretsiz olarak para yatırma, para çekme, bakiye sorgulama, kredi kartı borç sorgulama ve kredi kartı borç ödeme işlemleri yapabilirsiniz.

Size özel finansman oranları, Kasko, Trafik Sigortası, Konut Sigortası, Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teklifleri, yatırım hesapları alım/satım işlemlerinde %50 komisyon indirimi için en yakın Şubemizi ziyaret edebilirsiniz. Özel fırsatlardan yararlanabilmek için Vakıf Katılım aracılığı ile ilk kira ödemenizi yapmış olmanız yeterlidir.

Tüm Türkiye’deki Shell istasyonlarında %4 ve Petrol Ofisi istasyonlarında geçerli %3 akaryakıt indiriminden faydalanmak için Kişisel Bilgi Formunu doldurarak başvuru yapmanız gerekmektedir. Talebiniz üzere gerekli tanımlamaların ardından indirimden faydalanabileceğiniz anahtarlık belirteceğiniz adrese kargo ile gönderilecektir. Anahtarlığınız ulaştıktan sonra sistemi kullanabilmeniz için sunum üzerinden VKart kredi kartınıza provizyon işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Tüm sorularınızı için kampanya.vakifkatilim@anadoluakaryakit.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) veya herhangi bir yetkili kurum tarafından fiyat ve/veya karlılık oranlarına müdahele edilmesi durumunda, firma indirim oranlarını değiştirme hakkına sahiptir.

Özel fırsatlardan yararlanabilmek için Vakıf Katılım aracılığı ile ilk kira ödemenizi yapmış olmanız yeterlidir.