Müşteri Ol
Hakkımızda
Dijital Sigortacılık Dijital Sigortacılık

Dijital Sigortacılık

İnternet ve Mobil Şubemizden sigorta ürünlerimizi kolayca satın alabilirsiniz.

İçeriği Nedir?

  • Dijital kanallarımıza taşıdığımız sigortacılık işlemleri sayesinde akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınızı kullanarak kendiniz veya yakınlarınız adına 7/24 online sigorta teklifi alabilir, aldığınız teklifleri dilerseniz hesaptan dilerseniz tüm banka kartları ile peşin veya taksitli ödeme alternatifi ile poliçeleştirebilirsiniz.
  • Dijital kanallarımızdan oluşturduğunuz teklifler ile şubeniz tarafından adınıza çalışılmış teklifleri 'Tekliflerim' sayfasından izleyebilir, dijital ortamda paylaşabilirsiniz.
  • Dijital kanallarımızdan düzenlediğiniz poliçeler ile şubeniz tarafından adınıza düzenlenmiş poliçeleri 'Poliçelerim' sayfasından izleyebilir, dijital ortamda paylaşabilirsiniz.
  • Yenileme vadesi yaklaşan sigorta poliçelerinizi size özel tekliflerimizle birlikte hatırlatmamızı isterseniz, başka bir acente aracılığıyla düzenlenmiş poliçelerinizi 'Ajandam' sayfasına kaydedebilirsiniz. Poliçelerinize her zaman ulaşma rahatlığına sahip olurken, vade takip etme işini de bize bırakabilirsiniz.
Tüm Ürünler

Vakıf Katılımlı olun, ayrıcalıklar dünyasına katılın!

Mobil Şubeyi indirip görüntülü görüşmeyle müşterimiz olun; havale, EFT ve FAST işlemlerinize para ödemekten kurtulun.

iPhone Android iPhone iPhone